Керівник

У квітучому, чудовому містечку Бровари, поблизу Києва, яке славиться своїми історичними традиціями і сучасними темпами розвитку промислової та соціальної інфраструктури, розташувався Броварський коледж вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”».

 

Очолює Коледж із 2001 року чарівна жінка, розумний керівник та талановитий педагог, кандидат технічних наук, доцент Наталія Анатоліївна Сніжко.

Народилася НаталіяАнатоліївна в місті Києві, в родині професійних освітян. Це й обумовило прагнення до освіти і вибір майбутньої професії. Ще дідусь і бабуся Наталії були Заслуженими вчителями України. Дідусь після війни став директором школи-інтернату, вчителем історії, бабуся – вчителькою української мови і літератури.

Мудрим та великим наставником у житті Наталії став батько – професор, відомий учений і науковець в області технології й організації будівельного виробництва і просто дуже талановита людина з великим серцем і щирою душею. Неоцінимий внесок у виховання Наталії внесла і мати – Відмінник освіти України, що більше 30 років віддала педагогічній діяльності. Вона навчила любові і доброті, ніжності і чарівності, працьовитості і відповідальності. Ось тому і вибір професії Наталії був обумовлений спадковістю та відданістю батьків своїй справі та освітянській ниві.

Трудова діяльність Наталії Анатоліївна почалася у 1991 році після закінчення Київського інженерно-бідівельного інституту та отримання квакліфікації інженер-будівельник у проектно-виробничому об’єднанні “Житлобудпроект”. Але нестримне прагнення до знань не залишили її у спокої. З 1992 року Наталія починає займатися науково-дослідною діяльністю в області теоретичної механіки.

У 1997 році успішно захищає кандидатську дисертацію на тему «Динаміка осесиметричних оболонок при складному обертанні». І в цьому ж році призначається завідуючою відділом розробки методик перевірки знань, навичок і умінь учнів та студентів Центру моніторингу освіти Інституту змісту і методів навчання Міністерства освіти і науки України.

З 1999 року, після народження другої дитини, Наталія Анатоліївна почала займатись викладацькою діяльністю. Спочатку асистентом, пізніше доцентом кафедри теоретичної механіки Київського національного університету будівництва та архітектури.

У 2001 році очолила Броварське представництво вищого навчального закладу Відкритий міжнародний Університет розвитку людини “Україна”, яке налічувало на той час 69 студентів.

У 2002 році представництво було реорганізовано в Броварську філію, де чисельність студентів перевищила 800 осіб, а штат викладачів і співробітників налічував 138 осіб.

У березні 2009 року філія за рішенням Загальних зборів засновників була реорганізована у Броварський коледж. Це відкрило чудові можливості залучати на навчання дітей за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

За багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Бровари та високу професійність Наталія Анатоліївна Сніжко нагороджена Подякою Міністерства праці та соціальної політики України, Почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації та Почесними грамотами Броварської міської ради.

Продовжуючи широко займатися науковою роботою (понад 85 наукових праць, у тому числі навчальний посібник та методичні розробки), Наталія Анатоліївна активно працює над докторською дисертацією.