Про заклад

 

Броварське представництво вищого навчального закладу Відкритий міжнародний Університет розвитку людини “Україна” створене у 2001 році і налічувало на той час 69 студентів.

За наказом від 25.11.2002р. №196 президента ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”», академіка Таланчука П.М. Броварське представництво реорганізовано у Броварську філію – територіально відокремлений структурний підрозділ без статусу юридичної особи.Чисельність студентів перевищила 800 осіб, а штат викладачів і співробітників налічував 138 осіб.

Філія реорганізована у Броварський коледж вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» за наказом президента університету №44 від 19.05.2009 р. Коледж перереєстровано в Київському обласному управлінні статистики (АБ №229052 від 25.05.2009 р.). Коледж має документи про згоду Броварської міської ради Київської області Виконавчого комітету (№2.10/198 від 29.01.09 р.) про створення і діяльність коледжу. Це відкрило чудові можливості залучати на навчання дітей за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст».

Положення про коледж погоджено в необхідних структурах Київської області. Про реєстрацію коледжу в державних органах влади свідчать: довідка з управління статистики (від 25.05.2009 р. №229052, довідка про взяття на облік платника податків ( від 15.06.2009 р. №5069), довідка про прийняття на облік у Пенсійному фонді від 04.01.1999 р. №1491, довідка про відкриття рахунку в установі банку.

На сьогоднішній день, маючи відданих своїй справі однодумців, Наталія Сніжко та колектив викладачів і співробітників Броварського коледжу, не покладаючи зусиль, працюють над становленням та розвитком освітянського простору міста Бровари та Броварського району, користуючись надійною підтримкою міської Броварської та районної спільноти.

Викладачі та керівництво коледжу підтримують тісні зв’язки зі школами, готують змістовну інформацію про спеціальності, регулярно проводять зустрічі з керівниками, вчителями шкіл, учнями та батьками.

В кожній школі міста Бровари та Броварського району обладнано стенд, де можна отримати всю необхідну інформацію про діяльність коледжу та роботу відбіркової комісії.

Викладачі коледжу друкуються у місцевих газетах “Нове життя”, “Бровари-інформ”, “7 днів”, “Броварська панорама”, входять до редакційної колегії додатку “Вікна”.

Броварський коледж Університету «Україна» реалізує основну освітянську парадигму – створює умови для надання глибоких професійних знань для самореалізації усім бажаючим, у тому числі й молоді з особливими потребами. Таким чином, незалежно від майбутньої професії, керівництво та співробітники коледжу докладають усіх зусиль для виховання студентів національно свідомими патріотами, безмежно, безкорисливо люблячими своє місто, свій народ, свою Батьківщину, її історію, культуру, готовими брати участь у розбудові Української демократичної спільноти.