Рейтинговий список здобувачів освіти

Рейтиговий список здобувачів освіти за ІІ семестр 2021-2022 н.р. Броварського фахового коледжу
Позиція Група ПІБ здобувача освіти Бал
1 ЗДЗ-21.3-1мс-br Овсянніков Олексій Олександрович 89,84
2 ДЗ-21.2-1фмб-br Карбоні Даніло 89,33
3 ДЗ-21-1фмб-br Капланська Марія Валеріївна 88,45
4 ЗДЗ-21.3-1мс-br Гражевський Ярослав Юрійович 87,23
5 ДЗ-20-1фмб-br Мельдер Анастасія Михайлівна 86,75
6 ДЗ-20-1фмб-br Циба Олександра Євгенівна 85,84
7 ДЗ-21.2-1фмб-br Бризгалова Марина Юріївна 84,56
8 ДЗ-21-1фмб-br Біленко Ірина Віталіївна 84,36
9 ДЗ-20-1фмб-br Голотюк Аріна Олегівна 84,14
10 ЗДЗ-21.3-1мс-br Гарник Іван Михайлович 83,25
11 ЗДЗ-20-1фмб-br Розумик Олеся Валеріївна 81,70
12 ЗДЗ-20-1фмб-br Піманова Анастасія Русланівна 80,70
13 ЗДЗ-20-1фмб-br Кулинич Валерія Вікторівна 80,20
14 ЗДЗ-19-1мс-br Скорик Єлизавета Сергіївна 80,00
15 ДЗ-21.3-1мс-br Коваленко Іван Анатолійович 76,00
16 ЗДЗ -22.3.-1фмб-br Білокінь Анастасія Леонідівна 75,82
17 ЗДЗ -22.3.-1фмб-br Звєрєв Олег Олегович 74,54
18 ЗДЗ-20-1-фмб Шевченко Євгеній Віталійович 74,48
19 ДЗ-21-1фмб-br Клишкін Микита Андрійович 74,47
20 ЗДЗ -22.3.-1фмб-br Бондаренко Марія Русланівна 71,15
21 ЗДЗ -22.3.-1фмб-br Федорченко Катерина Михайлівна 70,46
22 ЗДЗ -22.3.-1фмб-br Самойленко Марія Миколаївна 70,45
23 ДЗ -22.3.-1фмб-br Сандул Максим Олегович 70,33
24 ЗДЗ -22.3.-1фмб-br Доломагова Ада Вікторівна 70,26
25 ЗДЗ-21.2-фмб-br Кириленко Алла Борисівна 70,12
26 ДЗ-21.2-1фмб-br Дбук-Євтушенко Денис Хуссейнович 69,87
27 ЗДЗ-21.2-фмб-br Андрійчук Вікторія Вікторівна 68,74
28 ЗДЗ-21.2-фмб-br Михайленко Владислав Олексійович 68,56
29 ДЗ-20-1фмб-br Баньківський Артем Олександрович 0
30 ДЗ-21-1фмб-br Литовченко Маргарита Олександрівна 0
31 ЗДЗ-21.2-фмб-br Марченко Анастасія Вадимівна 0

 

Рейтиговий список здобувачів освіти за І семестр 2021-2022 н.р.

Рейтингова позиція Найменування групи ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ДЗ-21-1фмб Біленко Ірина Віталіївна 86,10
2 ДЗ-20-1фмб Циба Олександра Євгенівна 85,70
3 ЗДЗ-20-1фмб Розумик Олеся Валеріївна 85,60
4 ЗДЗ-20-1фмб Кулинич Валерія Вікторівна 85,43
5 ДЗ-20-1фмб Голотюк Аріна Олегівна 85,40
6 ЗДЗ-20-1фмб Піманова Анастасія Русланівна 84,90
7 ДЗ-20-1фмб Мельдер Анастасія Михайлівна 84,90
8 ЗДЗ-20-1фмб Шевченко Євгкеній Віталійович 84,60
9 ЗДЗ-21-1фмб Овсянніков Олексій Олександрович 81,00
10 ЗДЗ-19-1мс Скорик Єлизавета Сергіївна 80,80
11 ЗДЗ-21-1фмб Гражевський Ярослав Юрійович 80,40
12 ДЗ-21-1фмб Литовченко Маргарита Олександрівна 89,30
13 ЗДЗ-21.2-1фмб Марченко Анастасія Вадимівна 79,29
14 ЗДЗ-21.2-1фмб Дбук-Євтушенко Денис Хуссейнович 79,31
15 ЗМН-19-1м Митхайленко Владислав Олексійович 77,29
16 ЗДЗ-21.2-1фмб Карбоній Даніло 77,30
17 ДЗ-21-1фмб Капланська Марія Валеріївна 77,00
18 ДЗ-21.3-1мс Коваленко Іван Анатолійович 76,80
19 ДЗ-21-1фмб Клишкін Микита Андрійович 76,70
20 ЗДЗ-21.2-1фмб Бризгалова Марина Юріївна 76,30
21 ЗДЗ-21.2-1фмб Кириленко Алла Борисівна 76,29
22 ДЗ-20.2 – 1мс Розумик Руслан Русланович 74,32
23 ДЗ-19-1мс Карелін Денис Ігорович 72,50
24 ЗДЗ-21-1фмб Гарник Іван Миколайович 70,40
25 ДЗ-20-1фмб Баньківський Артем Олександрович 64,30
26 ЗДЗ-21.2-1фмб Андрійчук Вікторія Вікторівна 64,29

 

Рейтиговий список здобувачів освіти за І семестр 2020-2021 н.р.

Рейтингова позиція Найменування групи  ПІБ здобувача освіти Рейтинговий бал
1 ОО-1мс-iem-br Цугаєва Вікторія Олександрівна 90,50
2 ДЗ-20-1фмб-br Качан Софія Романівна 89,29
3 ОО-1мс-iem-br Ткаченко Ганна Олександрівна 89,50
4 ПЗ-17-1мс-ipsv-br Фрадчак Юрій Русланович 88,90
5 ПЗ-19-мс-ipsv-br Ковальчук Віталій Юрійович 87,50
6 ПЗ-19-мс-ipsv-br Старинець Майя Олегівна 86,50
7 ДЗ-20-1фмб-br Мельдер Анастасія Михайлівна 86,43
8 ПЗ-17-1мс-ipsv-br Щадкова Олена Станіславівна 86,40
9 ДЗ-20-1фмб-br Циба Олександра Євгенівна 85,71
10 ПЗ-19-мс-ipsv-br Гончарук Данило Русланович 84,25
11 ДЗ-20-1фмб-br Голотюк Аріна Олегівна 84,14
12 ПЗ-19-мс-ipsv-br Будзікота Дмитро Русланович 83,75
13 ЗПЗ-20.3-1-ipsv-br Щербина Євгенія Володимирівна 83,00
14 ЗПЗ-20.2-1мс-ipsv-br Цахло Марія Андріївна 82,25
15 ПЗ-19-мс-ipsv-br Моротченко Олександра Вікторівна 82,25
16 ЗПЗ-20.2-1мс-ipsv-br Гасило Дарина Михайлівна 82,00
17 ЗДЗ-20-1фмб-br Розумик Олеся Валеріївна 81,70
18 KI-19-1мс-ikt-br Кошель Олександр Сергійович 81,50
19 ПЗ-19-мс-ipsv-br Трюхан Анастасія Сергіївна 81,25
20 ЗДЗ-19-1мс-br Скорик Єлизавета Сергіївна 80,83
21 ЗДЗ-20-1фмб-br Піманова Анастасія Русланівна 80,70
22 МК-18-1мс-iem-br Шовкун Вікторія Володимирівна 80,33
23 ЗДЗ-20-1фмб-br Кулинич Валерія Вікторівна 80,00
24 KI-19-1мс-ikt-br Павлов Владислав Сергійович 79,50
25 KI-17-1мс-ikt-br Шовковий Артем Сергійович 78,60
26 ЗПЗ-20.3-1-ipsv-br Федун Сергій Дмитрович              78,43
27 KI-17-1мс-ikt-br Юрченко Вадим Олександрович 78,40
28 ЗДЗ-19.2-1мс-br-zh Піонтківська (Журбенко) Христина Володимирівна 78,22
29 ЗПЗ-17-1-ipsv-br Шостак Людмила Володимирівна 78,00
30 ПЗ-18-1мс-ipsv-br Малюга Анна Володимирівна 77,71
31 ОО-1мс-iem-br Марченко Дар’я Віталіївна 77,50
32 ЗПЗ-19.2-1-ipsv-br Портная Анжела Григорівна 77,43
33 ПЗ-17-1мс-ipsv-br Боханчук Андрій Сергійович 77,30
34 ЗДЗ-19.2-1мс-br-zh Старжинський Владислав Юрійович 77,22
35 МК-18-1мс-iem-br Хитра Дар’я Олександрівна 77,11
36 ЗПЗ-17-1-ipsv-br Криволап Юрій Святославович        77,10
37 ЗПЗ-17-1-ipsv-br Юркевич Роман Юрійович 77,00
38 ДЗ-19-1мс-br Карелін Денис Ігорович 76,83
39 ДЗ-20.3-1мс-br Мельниченко Георгій Юрійович 76,78
40 ЗПЗ-19.3-1-ipsv-br Кучеревський Ігор Сергійович 76,60
41 ПЗ-19.2-1-ipsv-br Загура Гліб Андрійович 76,57
42 МК-18-1мс-iem-br Москаленко Діана Володимирівна 76,56
43 ЗПЗ-19.3-1-ipsv-br Пономаренко Олексій Олексійович 76,43
44 ПЗ-18-1мс-ipsv-br Пантелусь Аріана Русланівна 76,29
45 ОО-1мс-iem-br Адаменко Ілля Сергійович 76,25
46 ОО-1мс-iem-br Іващенко Альона Петрівна 76,25
47 ПЗ-18-1мс-ipsv-br Нікітіна Катерина Ілларіонівна 76,14
48 ЗДЗ-19.2-1мс-br-zh Тарасюк Євгеній Євгенійович 76,11
49 ЗПЗ-19.3-1-ipsv-br Скиба Артем Олександрович        76,00
50 ДЗ-20.2-1мс-br Калашніков Михайло Володимирович 76,00
51 ЗПЗ-19.2-1-ipsv-br Гузь Інна Валеріївна 76,00
52 KI-19-1мс-ikt-br Дяченко Олег Станіславович 76,00
53 ПЗ-18-1мс-ipsv-br Масюк Павло Володимирович 75,71
54 ЗПЗ-17-1-ipsv-br Костенко Руслан Валерійович 75,30
55 ОО-1мс-iem-br Микитчик Анна Анатоліївна 75,25
56 ДЗ-20-1фмб-br Баньківський Артем Олександрович 75,14
57 ПЗ-17-1мс-ipsv-br Костенко Кирило Миколайович 75,00
58 ЗПЗ-20.3-1-ipsv-br Медведєв Євген Олександрович 75,00
59 ЗПЗ-20.2-1мс-ipsv-br Куц Сергій Станіславович 75,00
60 ДЗ-20.2-1мс-br Розумик Руслан Русланович 74,33
61 ПЗ-20.2-1мс-ipsv-br Артющенко Михайло Вячеславович 74,25
62 ЗПЗ-19.2-1мс-ipsv-br Цурік Альона Віталіївна 74,20
63 ПЗ-17-1мс-ipsv-br Гороховський Антон Ігорович 74,20
64 ПЗ-18-1мс-ipsv-br Лопушенко Андрій Романович 73,71
65 ЗДЗ-20-1фмб-br Шевченко Євгеній Віталійович 73,30
66 ПЗ-18-1мс-ipsv-br Кайданник Артур Миколайович 72,14
67 ДЗ-18-1мс-br Мельниченко Дмитро Геннадійович 72,00
68 KI-17-1мс-ikt-br Циба Руслан Олегович 71,40
69 KI-17-1мс-ikt-br Шуберт Владислав Русланович 70,80
70 ПЗ-17-1мс-ipsv-br Хатіна Вероніка Володимирівна 70,70
71 ПЗ-19-мс-ipsv-br Колінченко Владислава Юріївна 70,00
72 ОО-1мс-iem-br Завгородня Катерина Володимирівна 69,75
73 ЗДЗ-19.2-1мс-br-zh Базна Алла Вікторівна 0,00
74 ЗДЗ-19.2-1мс-br-zh Марченко Ярослав Миколайович 0,00
75 ПЗ-19-мс-ipsv-br Нестранська Діана Миколаївна 0,00